Жіночі сумки з принтами. Що готує нам весна 2018?

+++++
17.02.2018

 А готує вона нам багато стильних новинок, при цьому залишаючи на колишніх позиціях принти, які були на піку своєї популярності в 2017 році. Сумки з принтами завжди виглядають яскраво. Якщо хочеться яскравого акценту в аксесуарах, однозначно, це сумка з оригінальним принтом. Дуже важливо: що стосується кольору, то головним кольором 2018 року дизайнери називають жовтий. Як Ви ставитеся до такого кольору? Яскравий колір сонця завжди буде вигідно виглядати, якщо зробити правильно акценти. Що стосується сумок з принтами, актуальність жовтого кольору також залишається. Зустрічатиметься багато моделей, які будуть мати основу матеріалу в жовтому кольорі або ж стильний принт в жовтому кольорі на однотонному більш приглушеному відтінку. Вибір, як завжди, за Вами.

 Абстрактні принти. Вони плавно «увійшли» в моду минулого сезону, і тільки зміцнять свої позиції в новому сезоні. Абстрактний принт ні до чого не зобов'язує. Це просто політ фантазії дизайнера, який ти можеш відчути чи ні. Абстракція завжди залишає поле для фантазії і творчого польоту. Якщо такої сумки в Вашому гардеробі ще немає - сміливо купуйте, і готуйтеся зустрічати весну 2018 з яскравими новинками, які вже можна купити в інтернет-магазині стильного взуття та аксесуарів «Легкі кроки».

 Квітковий принт. Ось він - улюбленець, який прийшов в новий сезон з минулих. І навіть декількох. Здається, квітковий принт в декоруванні сумок хоче затриматися надовго, і не збирається покидати магазини кращих колекцій сумок навіть через рік-другий. Але це не просто малюнки. На багатьох сумках можна зустріти вишукані об'ємні аплікації. Виглядають вони неймовірно стильно і жіночно. Особливо, якщо це буде аплікація з невеликих троянд в ніжному пудовому відтінку - уявіть тільки, як же стильно і витончено. Любителі ручного розпису зможуть вибрати собі жіночу сумку з квітковим принтом, намальованим від руки. Багато сучасних дизайнери із задоволенням роблять такі ексклюзивні вироби, і балують жінок.

 Комікси на сумках. Хто любить комікси? Модний будинок Prada продемонстрував в колекції сумок 2018, що такий декор на піку своєї популярності. Сумки, прикрашені малюнками у вигляді коміксів, набирають популярності. Якщо душа вимагає чогось яскравого, незвичайного і оригінального - Вам обов'язково потрібно купити сумку з коміксом.

 До речі, геометрія! Геометричні принти також будуть зустрічатися в модних колекціях 2018 року. Якщо любите геометрію - не відмовляйте собі в такому задоволенні. А якщо в гардеробі вже є така сумка з минулого сезону - сміливо діставайте і готуйтеся зустрічати свою стильну весну 2018.

 Дуже важливо грамотно підібрати під сумку взуття. Якщо Ви хочете знайти відповідне взуття на весняний сезон, придивіться до сліпонів. З чим носити жіночі сліпони? Ми підготували матеріал, в якому докладно розповімо про це. Сподіваємося, інформація буде для Вас корисною, і з її допомогою Ви з легкістю створите свій яскравий і неповторний образ.

Просмотров: 77
Жіночі сумки з принтами. Що готує нам весна 2018?
Залиште коментар
Ім'я*:
Коментар:

Виберіть правильну відповідь
Два плюс три


   * — Поля, обов'язкові для заповнення